Terminarz - IV liga, grupa: mazowiecka (południe), 2012-2013 - 2012 / 2013

30

Mecz Data Wynik
Mazowsze Grójec vs. Sparta Jazgarzew 15.06.2013; 17:00 2:2
Pogoń II Siedlce vs. Żyrardowianka Żyrardów 15.06.2013; 17:00 2:1
Pilica Białobrzegi vs. Mszczonowianka Mszczonów 15.06.2013; 17:00 1:3
Szydłowianka Szydłowiec vs. Victoria Sulejówek 15.06.2013; 17:00 1:7
Znicz II Pruszków vs. Energia Kozienice 15.06.2013; 17:00 1:1
Józefovia Józefów vs. Polonia Iłża 15.06.2013; 17:00 0:1
Okęcie Warszawa vs. Wulkan Zakrzew 15.06.2013; 17:00 2:0
Wilga Garwolin vs. UKS Łady 15.06.2013; 17:00 2:0

29

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Mazowsze Grójec 08.06.2013; 17:00 0:2
Wulkan Zakrzew vs. Wilga Garwolin 08.06.2013; 17:00 2:5
Polonia Iłża vs. Okęcie Warszawa 08.06.2013; 17:00 3:2
Energia Kozienice vs. Józefovia Józefów 08.06.2013; 17:00 2:0
Victoria Sulejówek vs. Znicz II Pruszków 08.06.2013; 17:00 0:0
Mszczonowianka Mszczonów vs. Szydłowianka Szydłowiec 08.06.2013; 17:00 3:1
Żyrardowianka Żyrardów vs. Pilica Białobrzegi 08.06.2013; 17:00 0:0
Sparta Jazgarzew vs. Pogoń II Siedlce 08.06.2013; 17:00 2:3

28

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Energia Kozienice 01.06.2013; 11:00 1:1
Józefovia Józefów vs. Victoria Sulejówek 01.06.2013; 15:00 2:2
Pilica Białobrzegi vs. Sparta Jazgarzew 01.06.2013; 17:00 1:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. Żyrardowianka Żyrardów 01.06.2013; 17:00 0:3
UKS Łady vs. Wulkan Zakrzew 01.06.2013; 17:00 3:0
Mazowsze Grójec vs. Pogoń II Siedlce 02.06.2013; 11:00 0:0
Znicz II Pruszków vs. Mszczonowianka Mszczonów 02.06.2013; 16:00 2:4
Wilga Garwolin vs. Polonia Iłża 02.06.2013; 17:00 5:0

27

Mecz Data Wynik
Żyrardowianka Żyrardów vs. Znicz II Pruszków 25.05.2013; 11:00 3:1
Mszczonowianka Mszczonów vs. Józefovia Józefów 25.05.2013; 14:00 2:1
Sparta Jazgarzew vs. Szydłowianka Szydłowiec 25.05.2013; 15:00 2:2
Wulkan Zakrzew vs. Mazowsze Grójec 25.05.2013; 16:00 1:1
Energia Kozienice vs. Wilga Garwolin 25.05.2013; 17:00 1:3
Victoria Sulejówek vs. Okęcie Warszawa 25.05.2013; 17:30 7:1
Pogoń II Siedlce vs. Pilica Białobrzegi 26.05.2013; 11:00 1:1
Polonia Iłża vs. UKS Łady 26.05.2013; 14:00 0:2

26

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Mszczonowianka Mszczonów 18.05.2013; 11:00 0:1
Józefovia Józefów vs. Żyrardowianka Żyrardów 18.05.2013; 15:00 0:3
Mazowsze Grójec vs. Pilica Białobrzegi 18.05.2013; 16:00 2:2
Wulkan Zakrzew vs. Polonia Iłża 18.05.2013; 16:00 2:2
Szydłowianka Szydłowiec vs. Pogoń II Siedlce 18.05.2013; 17:00 2:1
Wilga Garwolin vs. Victoria Sulejówek 18.05.2013; 17:00 1:2
UKS Łady vs. Energia Kozienice 18.05.2013; 17:00 2:2
Znicz II Pruszków vs. Sparta Jazgarzew 19.05.2013; 16:00 1:3

25

Mecz Data Wynik
Polonia Iłża vs. Mazowsze Grójec 15.05.2013; 16:30 1:4
Sparta Jazgarzew vs. Józefovia Józefów 15.05.2013; 17:00 5:1
Pogoń II Siedlce vs. Znicz II Pruszków 15.05.2013; 17:00 6:1
Pilica Białobrzegi vs. Szydłowianka Szydłowiec 15.05.2013; 17:00 2:1
Energia Kozienice vs. Wulkan Zakrzew 15.05.2013; 17:30 0:0
Mszczonowianka Mszczonów vs. Wilga Garwolin 15.05.2013; 17:30 1:1
Żyrardowianka Żyrardów vs. Okęcie Warszawa 15.05.2013; 17:30 2:0
Victoria Sulejówek vs. UKS Łady 15.05.2013; 19:30 4:0

24

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Sparta Jazgarzew 11.05.2013; 11:00 0:2
Józefovia Józefów vs. Pogoń II Siedlce 11.05.2013; 15:00 1:1
Mazowsze Grójec vs. Szydłowianka Szydłowiec 11.05.2013; 16:00 2:0
Wulkan Zakrzew vs. Victoria Sulejówek 11.05.2013; 16:00 0:6
Polonia Iłża vs. Energia Kozienice 11.05.2013; 16:00 1:1
UKS Łady vs. Mszczonowianka Mszczonów 11.05.2013; 17:00 3:1
Znicz II Pruszków vs. Pilica Białobrzegi 11.05.2013; 19:00 0:5
Wilga Garwolin vs. Żyrardowianka Żyrardów 12.05.2013; 17:00 0:2

23

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. Wulkan Zakrzew 04.05.2013; 15:00 2:0
Żyrardowianka Żyrardów vs. UKS Łady 04.05.2013; 16:00 1:0
Pilica Białobrzegi vs. Józefovia Józefów 04.05.2013; 16:30 4:0
Energia Kozienice vs. Mazowsze Grójec 04.05.2013; 17:00 1:1
Sparta Jazgarzew vs. Wilga Garwolin 04.05.2013; 17:00 4:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. Znicz II Pruszków 04.05.2013; 17:00 0:1
Victoria Sulejówek vs. Polonia Iłża 04.05.2013; 19:00 4:0
Pogoń II Siedlce vs. Okęcie Warszawa 05.05.2013; 11:00 7:0

22

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Pilica Białobrzegi 27.04.2013; 11:00 0:6
Polonia Iłża vs. Mszczonowianka Mszczonów 27.04.2013; 14:00 3:2
Józefovia Józefów vs. Szydłowianka Szydłowiec 27.04.2013; 15:00 3:3
UKS Łady vs. Sparta Jazgarzew 27.04.2013; 15:00 1:0
Wulkan Zakrzew vs. Żyrardowianka Żyrardów 27.04.2013; 15:00 1:0
Mazowsze Grójec vs. Znicz II Pruszków 27.04.2013; 16:00 2:1
Energia Kozienice vs. Victoria Sulejówek 27.04.2013; 16:00 1:1
Wilga Garwolin vs. Pogoń II Siedlce 27.04.2013; 17:00 3:0

21

Mecz Data Wynik
Sparta Jazgarzew vs. Wulkan Zakrzew 20.04.2013; 12:00 3:1
Mszczonowianka Mszczonów vs. Energia Kozienice 20.04.2013; 14:30 4:0
Szydłowianka Szydłowiec vs. Okęcie Warszawa 20.04.2013; 16:00 2:1
Żyrardowianka Żyrardów vs. Polonia Iłża 20.04.2013; 16:30 2:0
Pilica Białobrzegi vs. Wilga Garwolin 20.04.2013; 16:30 6:1
Victoria Sulejówek vs. Mazowsze Grójec 20.04.2013; 18:00 3:3
Pogoń II Siedlce vs. UKS Łady 21.04.2013; 11:00 2:1
Znicz II Pruszków vs. Józefovia Józefów 21.04.2013; 11:00 4:2

20

Mecz Data Wynik
Wulkan Zakrzew vs. Pogoń II Siedlce 13.04.2013; 14:00 3:0
Energia Kozienice vs. Żyrardowianka Żyrardów 13.04.2013; 14:00 0:1
Mazowsze Grójec vs. Józefovia Józefów 13.04.2013; 16:00 2:4
UKS Łady vs. Pilica Białobrzegi 13.04.2013; 16:30 0:4
Wilga Garwolin vs. Szydłowianka Szydłowiec 14.04.2013; 16:00 2:3
Polonia Iłża vs. Sparta Jazgarzew 14.04.2013; 16:00 0:0
Okęcie Warszawa vs. Znicz II Pruszków 07.05.2013; 17:00 2:1
Victoria Sulejówek vs. Mszczonowianka Mszczonów 29.05.2013; 19:30 2:3

19

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. Mazowsze Grójec 05.06.2013; 18:00 0:0
Żyrardowianka Żyrardów vs. Victoria Sulejówek 05.06.2013; 18:00 0:2
Sparta Jazgarzew vs. Energia Kozienice 05.06.2013; 18:00 1:2
Pogoń II Siedlce vs. Polonia Iłża 05.06.2013; 18:00 3:2
Pilica Białobrzegi vs. Wulkan Zakrzew 05.06.2013; 18:00 7:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. UKS Łady 05.06.2013; 18:00 0:1
Znicz II Pruszków vs. Wilga Garwolin 05.06.2013; 18:00 5:2
Józefovia Józefów vs. Okęcie Warszawa 05.06.2013; 18:00 2:1

18

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Znicz II Pruszków 30.04.2013; 17:30 1:1
Mazowsze Grójec vs. Okęcie Warszawa 01.05.2013; 11:00 3:0
Mszczonowianka Mszczonów vs. Żyrardowianka Żyrardów 01.05.2013; 11:00 0:0
Wulkan Zakrzew vs. Szydłowianka Szydłowiec 01.05.2013; 12:00 1:2
Energia Kozienice vs. Pogoń II Siedlce 01.05.2013; 14:00 1:2
Wilga Garwolin vs. Józefovia Józefów 01.05.2013; 17:00 2:0
Polonia Iłża vs. Pilica Białobrzegi 01.05.2013; 17:00 2:5
Victoria Sulejówek vs. Sparta Jazgarzew 01.05.2013; 19:00 5:1

17

Mecz Data Wynik
Żyrardowianka Żyrardów vs. Mazowsze Grójec 22.05.2013; 17:30 2:0
Sparta Jazgarzew vs. Mszczonowianka Mszczonów 22.05.2013; 17:30 5:0
Pogoń II Siedlce vs. Victoria Sulejówek 22.05.2013; 17:30 1:2
Pilica Białobrzegi vs. Energia Kozienice 22.05.2013; 17:30 4:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. Polonia Iłża 22.05.2013; 17:30 3:0
Znicz II Pruszków vs. Wulkan Zakrzew 22.05.2013; 17:30 0:2
Józefovia Józefów vs. UKS Łady 22.05.2013; 17:30 4:0
Okęcie Warszawa vs. Wilga Garwolin 22.05.2013; 17:30 2:2

16

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Okęcie Warszawa 16.04.2013; 17:00 1:2
Mazowsze Grójec vs. Wilga Garwolin 17.04.2013; 17:00 3:0
Wulkan Zakrzew vs. Józefovia Józefów 17.04.2013; 17:00 0:3
Polonia Iłża vs. Znicz II Pruszków 17.04.2013; 17:00 0:2
Energia Kozienice vs. Szydłowianka Szydłowiec 17.04.2013; 17:00 3:1
Mszczonowianka Mszczonów vs. Pogoń II Siedlce 17.04.2013; 17:00 2:2
Żyrardowianka Żyrardów vs. Sparta Jazgarzew 17.04.2013; 17:00 2:2
Victoria Sulejówek vs. Pilica Białobrzegi 17.04.2013; 19:00 1:5

15

Mecz Data Wynik
Energia Kozienice vs. Znicz II Pruszków 10.11.2012; 11:00 1:0
Mszczonowianka Mszczonów vs. Pilica Białobrzegi 10.11.2012; 12:30 0:1
Sparta Jazgarzew vs. Mazowsze Grójec 10.11.2012; 13:00 4:1
Żyrardowianka Żyrardów vs. Pogoń II Siedlce 10.11.2012; 13:00 2:1
Wulkan Zakrzew vs. Okęcie Warszawa 10.11.2012; 13:00 0:0
Victoria Sulejówek vs. Szydłowianka Szydłowiec 10.11.2012; 17:00 4:2
Polonia Iłża vs. Józefovia Józefów 11.11.2012; 13:00 0:5
UKS Łady vs. Wilga Garwolin 11.11.2012; 13:00 2:1

14

Mecz Data Wynik
Józefovia Józefów vs. Energia Kozienice 03.11.2012; 13:00 2:2
Szydłowianka Szydłowiec vs. Mszczonowianka Mszczonów 03.11.2012; 13:00 0:2
Pilica Białobrzegi vs. Żyrardowianka Żyrardów 03.11.2012; 13:00 1:0
Mazowsze Grójec vs. UKS Łady 03.11.2012; 14:00 1:4
Pogoń II Siedlce vs. Sparta Jazgarzew 04.11.2012; 11:00 7:1
Wilga Garwolin vs. Wulkan Zakrzew 04.11.2012; 13:00 1:0
Okęcie Warszawa vs. Polonia Iłża 04.11.2012; 13:00 3:1
Znicz II Pruszków vs. Victoria Sulejówek 04.11.2012; 13:00 1:3

13

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. Znicz II Pruszków 27.10.2012; 11:00 2:2
Energia Kozienice vs. Okęcie Warszawa 27.10.2012; 12:00 0:1
Sparta Jazgarzew vs. Pilica Białobrzegi 27.10.2012; 14:00 0:1
Żyrardowianka Żyrardów vs. Szydłowianka Szydłowiec 27.10.2012; 14:00 2:0
Wulkan Zakrzew vs. UKS Łady 27.10.2012; 14:00 0:0
Victoria Sulejówek vs. Józefovia Józefów 27.10.2012; 18:00 3:1
Pogoń II Siedlce vs. Mazowsze Grójec 28.10.2012; 11:00 1:4
Polonia Iłża vs. Wilga Garwolin 28.10.2012; 14:00 0:2

12

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Polonia Iłża 20.10.2012; 11:00 1:4
Okęcie Warszawa vs. Victoria Sulejówek 20.10.2012; 11:00 1:1
Józefovia Józefów vs. Mszczonowianka Mszczonów 20.10.2012; 11:00 2:1
Wilga Garwolin vs. Energia Kozienice 20.10.2012; 14:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec vs. Sparta Jazgarzew 20.10.2012; 14:00 1:0
Mazowsze Grójec vs. Wulkan Zakrzew 20.10.2012; 15:00 1:2
Pilica Białobrzegi vs. Pogoń II Siedlce 20.10.2012; 15:00 1:1
Znicz II Pruszków vs. Żyrardowianka Żyrardów 21.10.2012; 18:15 2:3

11

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. Okęcie Warszawa 13.10.2012; 12:00 1:1
Energia Kozienice vs. UKS Łady 13.10.2012; 15:00 2:0
Pilica Białobrzegi vs. Mazowsze Grójec 13.10.2012; 15:30 4:0
Sparta Jazgarzew vs. Znicz II Pruszków 13.10.2012; 15:30 3:1
Żyrardowianka Żyrardów vs. Józefovia Józefów 13.10.2012; 15:30 1:0
Victoria Sulejówek vs. Wilga Garwolin 13.10.2012; 18:00 5:1
Pogoń II Siedlce vs. Szydłowianka Szydłowiec 14.10.2012; 11:00 1:2
Polonia Iłża vs. Wulkan Zakrzew 14.10.2012; 15:00 3:0

10

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Victoria Sulejówek 06.10.2012; 11:00 0:1
Okęcie Warszawa vs. Żyrardowianka Żyrardów 06.10.2012; 11:00 1:2
Wulkan Zakrzew vs. Energia Kozienice 06.10.2012; 15:00 1:2
Józefovia Józefów vs. Sparta Jazgarzew 06.10.2012; 15:00 1:0
Szydłowianka Szydłowiec vs. Pilica Białobrzegi 06.10.2012; 15:30 0:2
Mazowsze Grójec vs. Polonia Iłża 06.10.2012; 16:00 2:5
Wilga Garwolin vs. Mszczonowianka Mszczonów 07.10.2012; 15:30 3:0
Znicz II Pruszków vs. Pogoń II Siedlce 07.10.2012; 17:00 4:1

9

Mecz Data Wynik
Szydłowianka Szydłowiec vs. Mazowsze Grójec 29.09.2012; 00:00 1:1
Energia Kozienice vs. Polonia Iłża 29.09.2012; 11:00 3:2
Mszczonowianka Mszczonów vs. UKS Łady 29.09.2012; 12:30 2:0
Sparta Jazgarzew vs. Okęcie Warszawa 29.09.2012; 16:00 3:1
Żyrardowianka Żyrardów vs. Wilga Garwolin 29.09.2012; 16:00 2:1
Pilica Białobrzegi vs. Znicz II Pruszków 29.09.2012; 16:00 4:1
Victoria Sulejówek vs. Wulkan Zakrzew 29.09.2012; 19:00 5:1
Pogoń II Siedlce vs. Józefovia Józefów 30.09.2012; 11:00 1:3

8

Mecz Data Wynik
Wulkan Zakrzew vs. Mszczonowianka Mszczonów 22.09.2012; 11:00 0:0
UKS Łady vs. Żyrardowianka Żyrardów 22.09.2012; 11:00 0:3
Okęcie Warszawa vs. Pogoń II Siedlce 22.09.2012; 11:00 2:2
Józefovia Józefów vs. Pilica Białobrzegi 22.09.2012; 15:30 0:3
Mazowsze Grójec vs. Energia Kozienice 22.09.2012; 16:00 0:0
Polonia Iłża vs. Victoria Sulejówek 23.09.2012; 16:00 0:3
Wilga Garwolin vs. Sparta Jazgarzew 23.09.2012; 16:00 3:0
Znicz II Pruszków vs. Szydłowianka Szydłowiec 23.09.2012; 18:30 2:0

7

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. Polonia Iłża 15.09.2012; 12:30 2:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. Józefovia Józefów 15.09.2012; 16:00 1:0
Sparta Jazgarzew vs. UKS Łady 15.09.2012; 16:00 2:0
Żyrardowianka Żyrardów vs. Wulkan Zakrzew 15.09.2012; 16:30 1:0
Pilica Białobrzegi vs. Okęcie Warszawa 15.09.2012; 17:00 6:1
Victoria Sulejówek vs. Energia Kozienice 15.09.2012; 17:00 3:1
Znicz II Pruszków vs. Mazowsze Grójec 16.09.2012; 11:00 4:1
Pogoń II Siedlce vs. Wilga Garwolin 16.09.2012; 11:00 3:2

6

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Pogoń II Siedlce 08.09.2012; 11:00 3:0
Wilga Garwolin vs. Pilica Białobrzegi 08.09.2012; 11:00 2:1
Mazowsze Grójec vs. Victoria Sulejówek 08.09.2012; 16:00 0:0
Energia Kozienice vs. Mszczonowianka Mszczonów 08.09.2012; 16:00 1:1
Wulkan Zakrzew vs. Sparta Jazgarzew 08.09.2012; 16:00 0:0
Okęcie Warszawa vs. Szydłowianka Szydłowiec 08.09.2012; 16:00 5:2
Józefovia Józefów vs. Znicz II Pruszków 08.09.2012; 16:30 5:0
Polonia Iłża vs. Żyrardowianka Żyrardów 09.09.2012; 16:00 1:2

5

Mecz Data Wynik
Józefovia Józefów vs. Mazowsze Grójec 05.09.2012; 17:00 1:2
Szydłowianka Szydłowiec vs. Wilga Garwolin 05.09.2012; 17:00 2:1
Pilica Białobrzegi vs. UKS Łady 05.09.2012; 17:00 1:1
Pogoń II Siedlce vs. Wulkan Zakrzew 05.09.2012; 17:00 3:0
Sparta Jazgarzew vs. Polonia Iłża 05.09.2012; 17:00 2:1
Żyrardowianka Żyrardów vs. Energia Kozienice 05.09.2012; 17:00 2:0
Mszczonowianka Mszczonów vs. Victoria Sulejówek 05.09.2012; 17:30 3:1
Znicz II Pruszków vs. Okęcie Warszawa 05.09.2012; 20:30 1:0

4

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Szydłowianka Szydłowiec 01.09.2012; 11:00 0:1
Mazowsze Grójec vs. Mszczonowianka Mszczonów 01.09.2012; 13:00 1:2
Wulkan Zakrzew vs. Pilica Białobrzegi 01.09.2012; 14:00 2:0
Polonia Iłża vs. Pogoń II Siedlce 01.09.2012; 14:00 2:0
Energia Kozienice vs. Sparta Jazgarzew 01.09.2012; 17:00 1:3
Okęcie Warszawa vs. Józefovia Józefów 01.09.2012; 17:00 2:2
Victoria Sulejówek vs. Żyrardowianka Żyrardów 01.09.2012; 19:00 1:1
Wilga Garwolin vs. Znicz II Pruszków 02.09.2012; 17:00 2:2

3

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Mazowsze Grójec 25.08.2012; 11:00 0:1
Żyrardowianka Żyrardów vs. Mszczonowianka Mszczonów 25.08.2012; 16:00 1:2
Józefovia Józefów vs. Wilga Garwolin 25.08.2012; 17:00 2:4
Pilica Białobrzegi vs. Polonia Iłża 25.08.2012; 17:00 4:1
Sparta Jazgarzew vs. Victoria Sulejówek 25.08.2012; 17:00 3:2
Szydłowianka Szydłowiec vs. Wulkan Zakrzew 25.08.2012; 17:00 1:0
Znicz II Pruszków vs. UKS Łady 26.08.2012; 11:00 1:3
Pogoń II Siedlce vs. Energia Kozienice 26.08.2012; 11:00 1:4

2

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Józefovia Józefów 18.08.2012; 11:00 0:3
Mszczonowianka Mszczonów vs. Sparta Jazgarzew 18.08.2012; 15:30 2:1
Energia Kozienice vs. Pilica Białobrzegi 18.08.2012; 17:00 1:2
Wulkan Zakrzew vs. Znicz II Pruszków 18.08.2012; 17:00 0:1
Victoria Sulejówek vs. Pogoń II Siedlce 18.08.2012; 19:00 3:0
Mazowsze Grójec vs. Żyrardowianka Żyrardów 19.08.2012; 13:00 0:1
Polonia Iłża vs. Szydłowianka Szydłowiec 19.08.2012; 16:30 0:1
Wilga Garwolin vs. Okęcie Warszawa 19.08.2012; 17:30 1:1

1

Mecz Data Wynik
Znicz II Pruszków vs. Polonia Iłża 15.08.2012; 11:00 4:3
Szydłowianka Szydłowiec vs. Energia Kozienice 15.08.2012; 17:00 0:3
Pilica Białobrzegi vs. Victoria Sulejówek 15.08.2012; 17:00 1:0
Sparta Jazgarzew vs. Żyrardowianka Żyrardów 15.08.2012; 17:00 0:0
Wilga Garwolin vs. Mazowsze Grójec 15.08.2012; 17:30 1:1
Józefovia Józefów vs. Wulkan Zakrzew 15.08.2012; 17:30 2:1
Pogoń II Siedlce vs. Mszczonowianka Mszczonów 15.08.2012; 19:30 0:2
Okęcie Warszawa vs. UKS Łady 22.08.2012; 17:30 3:1
Filtrowanie
Piłkarz rundy jesiennej 2013/2014
  • Zawodnik
    Paweł Wieczorek
    37 głosów (25,87%)
Piłkarz rundy wiosennej 2013/2014
Kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej 2014?
Algieria
Anglia
Argentyna
Australia
Belgia
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Chile
Chorwacja
Ekwador
Francja
Ghana
Grecja
Hiszpania
Holandia
Honduras
Iran
Japonia
Kamerun
Kolumbia
Korea Płd.
Kostaryka
Meksyk
Niemcy
Nigeria
Portugalia
Rosja
Szwajcaria
Urugwaj
USA
Włochy
WKS
  • Gość; 1 rok temu

    http://urokimilosne-opinie.blogspot.com

  • Gość; 3 lata temu

    Kamil Czarnecki zdecydowanie

  • Gość; 3 lata temu

    Kamil Czarnecki albo Paweł Kobylarczyk mam dylemat :)

  • Gość; 3 lata temu

    Dokladnie i tak jest lepiej niz w poprzednim sezonie jak nrazie

  • Gość; 3 lata temu

    Trzeba po walczyć w następnym sezonie :)

  • Gość; 3 lata temu

    wzmocnic obrone trzeba

  • Gość; 3 lata temu

    lipa

  • Gość; 3 lata temu

    potrzeba zmian mimow szystko

  • Gość; 3 lata temu

    i po awansie :/

  • Gość; 3 lata temu

    Piate miejsce calkiem niexe jak na runde jesienna

(Archiwum)
Poz. Użytkownik Pkt
1 szydlowianka 100
2 Felipe 65
3 szlp 20
4 fanmks1946 10
5 domin 0