Terminarz - IV liga, grupa: mazowiecka (południe), 2013-2014 - 2013 / 2014

34

Mecz Data Wynik
Drukarz Warszawa vs. Znicz II Pruszków 18.06.2014; 18:30 1:2
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Szydłowianka Szydłowiec 20.06.2014; 18:00 0:1
Mazowsze Grójec vs. Sparta Jazgarzew 21.06.2014; 17:00 1:2
Pogoń II Siedlce vs. Mszczonowianka Mszczonów 21.06.2014; 17:00 2:0
PKS Radość (Warszawa) vs. Orzeł Wierzbica 21.06.2014; 17:00 0:3
Oskar Przysucha vs. Józefovia Józefów 21.06.2014; 17:00 8:0
UKS Łady vs. Victoria Sulejówek 21.06.2014; 17:00 0:0
Okęcie Warszawa vs. Wilga Garwolin 21.06.2014; 17:00 0:3

33

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. Drukarz Warszawa 14.06.2014; 15:30 4:2
Wilga Garwolin vs. Mazowsze Grójec 14.06.2014; 17:00 2:1
Victoria Sulejówek vs. Okęcie Warszawa 14.06.2014; 17:00 2:0
Energia Kozienice vs. UKS Łady 14.06.2014; 17:00 10:0
Orzeł Wierzbica vs. Oskar Przysucha 14.06.2014; 17:00 1:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. PKS Radość (Warszawa) 14.06.2014; 17:00 2:0
Znicz II Pruszków vs. Ożarowianka Ożarów Mz 14.06.2014; 17:00 2:1
Sparta Jazgarzew vs. Pogoń II Siedlce 14.06.2014; 17:00 4:4

32

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Energia Kozienice 07.06.2014; 11:00 0:2
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Mszczonowianka Mszczonów 07.06.2014; 12:00 3:2
Drukarz Warszawa vs. Sparta Jazgarzew 07.06.2014; 16:00 1:2
Oskar Przysucha vs. Szydłowianka Szydłowiec 07.06.2014; 17:00 0:1
Mazowsze Grójec vs. Pogoń II Siedlce 08.06.2014; 17:00 3:3
PKS Radość (Warszawa) vs. Znicz II Pruszków 08.06.2014; 17:00 0:3
UKS Łady vs. Józefovia Józefów 08.06.2014; 17:00 3:0
Wilga Garwolin vs. Victoria Sulejówek 08.06.2014; 17:00 4:2

31

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. PKS Radość (Warszawa) 31.05.2014; 14:30 5:0
Józefovia Józefów vs. Okęcie Warszawa 31.05.2014; 16:00 1:2
Orzeł Wierzbica vs. UKS Łady 31.05.2014; 17:00 1:0
Sparta Jazgarzew vs. Ożarowianka Ożarów Mz 31.05.2014; 17:00 0:1
Znicz II Pruszków vs. Oskar Przysucha 31.05.2014; 19:00 3:0
Victoria Sulejówek vs. Mazowsze Grójec 01.06.2014; 11:00 3:1
Energia Kozienice vs. Wilga Garwolin 01.06.2014; 16:00 3:1
Pogoń II Siedlce vs. Drukarz Warszawa 01.06.2014; 19:30 2:1

30

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Orzeł Wierzbica 28.05.2014; 16:30 2:2
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Pogoń II Siedlce 28.05.2014; 17:00 0:3
Oskar Przysucha vs. Mszczonowianka Mszczonów 28.05.2014; 17:30 0:0
Wilga Garwolin vs. Józefovia Józefów 28.05.2014; 17:30 1:1
Mazowsze Grójec vs. Drukarz Warszawa 28.05.2014; 18:00 1:2
PKS Radość (Warszawa) vs. Sparta Jazgarzew 28.05.2014; 18:00 2:5
UKS Łady vs. Szydłowianka Szydłowiec 28.05.2014; 18:00 3:0
Victoria Sulejówek vs. Energia Kozienice 28.05.2014; 19:00 1:0

29

Mecz Data Wynik
Józefovia Józefów vs. Victoria Sulejówek 24.05.2014; 15:00 1:5
Drukarz Warszawa vs. Ożarowianka Ożarów Mz 24.05.2014; 16:00 0:0
Energia Kozienice vs. Mazowsze Grójec 24.05.2014; 17:00 2:3
Orzeł Wierzbica vs. Wilga Garwolin 24.05.2014; 17:00 3:1
Sparta Jazgarzew vs. Oskar Przysucha 24.05.2014; 17:00 1:4
Pogoń II Siedlce vs. PKS Radość (Warszawa) 24.05.2014; 17:00 2:1
Znicz II Pruszków vs. UKS Łady 25.05.2014; 11:00 0:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. Okęcie Warszawa 25.05.2014; 18:00 1:2

28

Mecz Data Wynik
PKS Radość (Warszawa) vs. Drukarz Warszawa 17.05.2014; 11:00 0:4
Okęcie Warszawa vs. Znicz II Pruszków 17.05.2014; 11:15 2:4
Energia Kozienice vs. Józefovia Józefów 17.05.2014; 15:00 6:0
Mazowsze Grójec vs. Ożarowianka Ożarów Mz 17.05.2014; 16:00 1:2
Oskar Przysucha vs. Pogoń II Siedlce 17.05.2014; 17:00 5:2
Victoria Sulejówek vs. Orzeł Wierzbica 17.05.2014; 19:30 3:1
Wilga Garwolin vs. Szydłowianka Szydłowiec 18.05.2014; 16:00 4:3
UKS Łady vs. Mszczonowianka Mszczonów 18.05.2014; 17:00 0:1

27

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. Okęcie Warszawa 10.05.2014; 13:30 1:2
Józefovia Józefów vs. Mazowsze Grójec 10.05.2014; 16:00 1:2
Drukarz Warszawa vs. Oskar Przysucha 10.05.2014; 16:00 2:3
Orzeł Wierzbica vs. Energia Kozienice 10.05.2014; 17:00 1:3
Szydłowianka Szydłowiec vs. Victoria Sulejówek 10.05.2014; 17:00 7:1
Sparta Jazgarzew vs. UKS Łady 10.05.2014; 17:00 0:5
Ożarowianka Ożarów Mz vs. PKS Radość (Warszawa) 10.05.2014; 17:00 3:0
Znicz II Pruszków vs. Wilga Garwolin 11.05.2014; 11:00 6:1

26

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Sparta Jazgarzew 03.05.2014; 11:00 2:4
Energia Kozienice vs. Szydłowianka Szydłowiec 03.05.2014; 14:00 0:1
Mazowsze Grójec vs. PKS Radość (Warszawa) 03.05.2014; 16:00 6:1
Józefovia Józefów vs. Orzeł Wierzbica 03.05.2014; 16:00 2:3
Oskar Przysucha vs. Ożarowianka Ożarów Mz 03.05.2014; 17:00 2:2
Victoria Sulejówek vs. Znicz II Pruszków 03.05.2014; 18:00 3:1
Wilga Garwolin vs. Mszczonowianka Mszczonów 04.05.2014; 16:00 1:1
UKS Łady vs. Pogoń II Siedlce 04.05.2014; 17:00 3:0

25

Mecz Data Wynik
Drukarz Warszawa vs. UKS Łady 26.04.2014; 11:00 0:1
PKS Radość (Warszawa) vs. Oskar Przysucha 26.04.2014; 11:00 1:5
Mszczonowianka Mszczonów vs. Victoria Sulejówek 26.04.2014; 13:30 1:2
Orzeł Wierzbica vs. Mazowsze Grójec 26.04.2014; 15:00 3:2
Sparta Jazgarzew vs. Wilga Garwolin 26.04.2014; 16:00 5:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. Józefovia Józefów 26.04.2014; 16:30 2:0
Znicz II Pruszków vs. Energia Kozienice 27.04.2014; 11:00 1:1
Pogoń II Siedlce vs. Okęcie Warszawa 27.04.2014; 19:00 5:4

24

Mecz Data Wynik
Orzeł Wierzbica vs. Szydłowianka Szydłowiec 17.04.2014; 15:00 0:0
Józefovia Józefów vs. Znicz II Pruszków 17.04.2014; 17:00 0:2
Mazowsze Grójec vs. Oskar Przysucha 18.04.2014; 16:00 0:3
Okęcie Warszawa vs. Drukarz Warszawa 18.04.2014; 16:30 1:2
UKS Łady vs. Ożarowianka Ożarów Mz 19.04.2014; 11:00 0:0
Energia Kozienice vs. Mszczonowianka Mszczonów 19.04.2014; 11:30 1:2
Wilga Garwolin vs. Pogoń II Siedlce 19.04.2014; 13:00 1:0
Victoria Sulejówek vs. Sparta Jazgarzew 19.04.2014; 18:00 1:1

23

Mecz Data Wynik
Znicz II Pruszków vs. Orzeł Wierzbica 12.04.2014; 11:00 7:0
PKS Radość (Warszawa) vs. UKS Łady 12.04.2014; 11:00 0:2
Mszczonowianka Mszczonów vs. Józefovia Józefów 12.04.2014; 13:30 0:0
Szydłowianka Szydłowiec vs. Mazowsze Grójec 12.04.2014; 16:00 1:0
Sparta Jazgarzew vs. Energia Kozienice 12.04.2014; 16:00 1:2
Drukarz Warszawa vs. Wilga Garwolin 12.04.2014; 16:00 0:3
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Okęcie Warszawa 12.04.2014; 16:00 2:0
Pogoń II Siedlce vs. Victoria Sulejówek 13.04.2014; 11:00 4:1

22

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. PKS Radość (Warszawa) 05.04.2014; 11:00 7:2
Energia Kozienice vs. Pogoń II Siedlce 05.04.2014; 15:00 1:2
Józefovia Józefów vs. Sparta Jazgarzew 05.04.2014; 15:00 0:1
Orzeł Wierzbica vs. Mszczonowianka Mszczonów 05.04.2014; 15:00 0:3
Szydłowianka Szydłowiec vs. Znicz II Pruszków 05.04.2014; 15:30 0:0
Victoria Sulejówek vs. Drukarz Warszawa 05.04.2014; 18:00 3:0
Wilga Garwolin vs. Ożarowianka Ożarów Mz 06.04.2014; 15:00 1:3
UKS Łady vs. Oskar Przysucha 06.04.2014; 16:00 1:0

21

Mecz Data Wynik
Pogoń II Siedlce vs. Józefovia Józefów 29.03.2014; 11:00 2:1
PKS Radość (Warszawa) vs. Wilga Garwolin 29.03.2014; 11:00 1:3
Mszczonowianka Mszczonów vs. Szydłowianka Szydłowiec 29.03.2014; 13:30 3:2
Oskar Przysucha vs. Okęcie Warszawa 29.03.2014; 15:30 2:3
Sparta Jazgarzew vs. Orzeł Wierzbica 29.03.2014; 16:00 2:0
Drukarz Warszawa vs. Energia Kozienice 29.03.2014; 16:00 1:2
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Victoria Sulejówek 29.03.2014; 16:00 1:2
Znicz II Pruszków vs. Mazowsze Grójec 30.03.2014; 18:00 4:1

20

Mecz Data Wynik
Energia Kozienice vs. Ożarowianka Ożarów Mz 22.03.2014; 13:30 4:2
Mazowsze Grójec vs. UKS Łady 22.03.2014; 15:00 2:0
Józefovia Józefów vs. Drukarz Warszawa 22.03.2014; 15:00 0:5
Orzeł Wierzbica vs. Pogoń II Siedlce 22.03.2014; 15:00 5:2
Szydłowianka Szydłowiec vs. Sparta Jazgarzew 22.03.2014; 15:00 1:2
Victoria Sulejówek vs. PKS Radość (Warszawa) 22.03.2014; 17:00 4:0
Znicz II Pruszków vs. Mszczonowianka Mszczonów 23.03.2014; 11:00 0:2
Wilga Garwolin vs. Oskar Przysucha 23.03.2014; 15:00 1:0

19

Mecz Data Wynik
PKS Radość (Warszawa) vs. Energia Kozienice 15.03.2014; 11:00 0:3
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Józefovia Józefów 15.03.2014; 12:00 3:1
Drukarz Warszawa vs. Orzeł Wierzbica 15.03.2014; 14:00 2:3
UKS Łady vs. Okęcie Warszawa 15.03.2014; 14:00 1:1
Mszczonowianka Mszczonów vs. Mazowsze Grójec 15.03.2014; 14:50 1:0
Oskar Przysucha vs. Victoria Sulejówek 15.03.2014; 15:00 1:0
Pogoń II Siedlce vs. Szydłowianka Szydłowiec 16.03.2014; 12:00 6:0
Sparta Jazgarzew vs. Znicz II Pruszków 16.03.2014; 13:00 1:0

18

Mecz Data Wynik
Józefovia Józefów vs. PKS Radość (Warszawa) 16.11.2013; 11:00 3:1
Znicz II Pruszków vs. Pogoń II Siedlce 16.11.2013; 11:00 4:0
Orzeł Wierzbica vs. Ożarowianka Ożarów Mz 16.11.2013; 12:00 1:1
Wilga Garwolin vs. UKS Łady 16.11.2013; 12:30 0:0
Mazowsze Grójec vs. Okęcie Warszawa 16.11.2013; 13:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec vs. Drukarz Warszawa 16.11.2013; 13:00 2:1
Mszczonowianka Mszczonów vs. Sparta Jazgarzew 16.11.2013; 13:00 2:0
Energia Kozienice vs. Oskar Przysucha 17.11.2013; 11:00 4:0

17

Mecz Data Wynik
Józefovia Józefów vs. Oskar Przysucha 09.11.2013; 11:00 1:1
Znicz II Pruszków vs. Drukarz Warszawa 09.11.2013; 11:15 0:1
Sparta Jazgarzew vs. Mazowsze Grójec 09.11.2013; 13:00 4:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. Ożarowianka Ożarów Mz 09.11.2013; 13:00 1:1
Wilga Garwolin vs. Okęcie Warszawa 09.11.2013; 13:00 1:1
Mszczonowianka Mszczonów vs. Pogoń II Siedlce 09.11.2013; 13:30 2:0
Orzeł Wierzbica vs. PKS Radość (Warszawa) 09.11.2013; 14:00 1:0
Victoria Sulejówek vs. UKS Łady 09.11.2013; 17:30 1:1

16

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Energia Kozienice 31.10.2013; 13:30 1:1
Oskar Przysucha vs. Orzeł Wierzbica 02.11.2013; 13:00 1:1
PKS Radość (Warszawa) vs. Szydłowianka Szydłowiec 02.11.2013; 13:30 0:3
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Znicz II Pruszków 02.11.2013; 13:30 1:0
Drukarz Warszawa vs. Mszczonowianka Mszczonów 02.11.2013; 14:00 0:1
Okęcie Warszawa vs. Victoria Sulejówek 03.11.2013; 11:00 2:1
Mazowsze Grójec vs. Wilga Garwolin 03.11.2013; 13:00 1:1
Pogoń II Siedlce vs. Sparta Jazgarzew 03.11.2013; 17:30 2:2

15

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. Ożarowianka Ożarów Mz 26.10.2013; 11:00 1:4
Znicz II Pruszków vs. PKS Radość (Warszawa) 26.10.2013; 11:00 3:1
Sparta Jazgarzew vs. Drukarz Warszawa 26.10.2013; 14:00 1:4
Energia Kozienice vs. Okęcie Warszawa 26.10.2013; 14:00 2:1
Józefovia Józefów vs. UKS Łady 26.10.2013; 14:30 3:2
Victoria Sulejówek vs. Wilga Garwolin 26.10.2013; 18:00 3:3
Pogoń II Siedlce vs. Mazowsze Grójec 27.10.2013; 13:00 2:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. Oskar Przysucha 27.10.2013; 14:00 0:0

14

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Józefovia Józefów 19.10.2013; 11:00 2:1
UKS Łady vs. Orzeł Wierzbica 19.10.2013; 11:00 0:0
Oskar Przysucha vs. Znicz II Pruszków 19.10.2013; 13:00 4:0
Drukarz Warszawa vs. Pogoń II Siedlce 19.10.2013; 14:00 3:0
Mazowsze Grójec vs. Victoria Sulejówek 19.10.2013; 15:00 1:0
PKS Radość (Warszawa) vs. Mszczonowianka Mszczonów 19.10.2013; 15:00 1:4
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Sparta Jazgarzew 19.10.2013; 15:00 4:4
Wilga Garwolin vs. Energia Kozienice 20.10.2013; 14:00 1:0

13

Mecz Data Wynik
Mszczonowianka Mszczonów vs. Oskar Przysucha 12.10.2013; 11:00 6:1
Drukarz Warszawa vs. Mazowsze Grójec 12.10.2013; 15:00 0:3
Sparta Jazgarzew vs. PKS Radość (Warszawa) 12.10.2013; 15:00 7:2
Szydłowianka Szydłowiec vs. UKS Łady 12.10.2013; 15:00 2:0
Orzeł Wierzbica vs. Okęcie Warszawa 12.10.2013; 15:00 0:3
Energia Kozienice vs. Victoria Sulejówek 12.10.2013; 15:00 2:0
Józefovia Józefów vs. Wilga Garwolin 12.10.2013; 15:30 4:1
Pogoń II Siedlce vs. Ożarowianka Ożarów Mz 13.10.2013; 11:00 4:1

12

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Szydłowianka Szydłowiec 05.10.2013; 11:00 0:0
UKS Łady vs. Znicz II Pruszków 05.10.2013; 11:00 1:3
Mazowsze Grójec vs. Energia Kozienice 05.10.2013; 15:00 2:2
Oskar Przysucha vs. Sparta Jazgarzew 05.10.2013; 15:00 3:2
PKS Radość (Warszawa) vs. Pogoń II Siedlce 05.10.2013; 15:30 0:6
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Drukarz Warszawa 05.10.2013; 15:30 3:0
Victoria Sulejówek vs. Józefovia Józefów 05.10.2013; 19:00 1:1
Wilga Garwolin vs. Orzeł Wierzbica 06.10.2013; 15:00 2:4

11

Mecz Data Wynik
Pogoń II Siedlce vs. Oskar Przysucha 28.09.2013; 11:00 3:3
Znicz II Pruszków vs. Okęcie Warszawa 28.09.2013; 11:00 1:4
Mszczonowianka Mszczonów vs. UKS Łady 28.09.2013; 13:00 2:0
Szydłowianka Szydłowiec vs. Wilga Garwolin 28.09.2013; 15:30 1:0
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Mazowsze Grójec 28.09.2013; 16:00 1:1
Drukarz Warszawa vs. PKS Radość (Warszawa) 28.09.2013; 16:00 3:0
Orzeł Wierzbica vs. Victoria Sulejówek 28.09.2013; 16:00 2:1
Józefovia Józefów vs. Energia Kozienice 28.09.2013; 16:00 4:2

10

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Mszczonowianka Mszczonów 21.09.2013; 11:00 0:1
UKS Łady vs. Sparta Jazgarzew 21.09.2013; 11:00 1:4
Mazowsze Grójec vs. Józefovia Józefów 21.09.2013; 16:00 1:1
Energia Kozienice vs. Orzeł Wierzbica 21.09.2013; 16:00 1:0
Wilga Garwolin vs. Znicz II Pruszków 21.09.2013; 16:00 1:1
Oskar Przysucha vs. Drukarz Warszawa 21.09.2013; 16:00 1:2
PKS Radość (Warszawa) vs. Ożarowianka Ożarów Mz 21.09.2013; 16:00 1:2
Victoria Sulejówek vs. Szydłowianka Szydłowiec 21.09.2013; 20:00 0:1

9

Mecz Data Wynik
Sparta Jazgarzew vs. Okęcie Warszawa 18.09.2013; 16:00 1:1
Szydłowianka Szydłowiec vs. Energia Kozienice 18.09.2013; 16:00 1:1
Orzeł Wierzbica vs. Józefovia Józefów 18.09.2013; 16:00 2:0
PKS Radość (Warszawa) vs. Mazowsze Grójec 18.09.2013; 16:30 3:3
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Oskar Przysucha 18.09.2013; 16:30 2:1
Mszczonowianka Mszczonów vs. Wilga Garwolin 18.09.2013; 16:30 1:2
Pogoń II Siedlce vs. UKS Łady 18.09.2013; 17:00 4:1
Znicz II Pruszków vs. Victoria Sulejówek 18.09.2013; 20:15 2:2

8

Mecz Data Wynik
Wilga Garwolin vs. Sparta Jazgarzew 14.09.2013; 11:00 2:2
Okęcie Warszawa vs. Pogoń II Siedlce 14.09.2013; 11:00 2:1
Józefovia Józefów vs. Szydłowianka Szydłowiec 14.09.2013; 14:00 0:2
Mazowsze Grójec vs. Orzeł Wierzbica 14.09.2013; 16:00 2:1
Energia Kozienice vs. Znicz II Pruszków 14.09.2013; 16:00 2:1
Oskar Przysucha vs. PKS Radość (Warszawa) 14.09.2013; 16:00 9:0
UKS Łady vs. Drukarz Warszawa 14.09.2013; 16:30 0:7
Victoria Sulejówek vs. Mszczonowianka Mszczonów 14.09.2013; 18:00 2:2

7

Mecz Data Wynik
Pogoń II Siedlce vs. Wilga Garwolin 07.09.2013; 11:00 2:1
Oskar Przysucha vs. Mazowsze Grójec 07.09.2013; 13:00 1:2
Sparta Jazgarzew vs. Victoria Sulejówek 07.09.2013; 13:00 4:1
Mszczonowianka Mszczonów vs. Energia Kozienice 07.09.2013; 13:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec vs. Orzeł Wierzbica 07.09.2013; 16:00 2:3
Ożarowianka Ożarów Mz vs. UKS Łady 07.09.2013; 16:30 1:0
Znicz II Pruszków vs. Józefovia Józefów 08.09.2013; 11:20 0:0
Drukarz Warszawa vs. Okęcie Warszawa 08.09.2013; 15:00 2:3

6

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. PKS Radość (Warszawa) 03.09.2013; 17:00 5:3
Orzeł Wierzbica vs. Znicz II Pruszków 04.09.2013; 16:00 2:1
Mazowsze Grójec vs. Szydłowianka Szydłowiec 04.09.2013; 17:00 2:1
Józefovia Józefów vs. Mszczonowianka Mszczonów 04.09.2013; 17:00 1:1
Energia Kozienice vs. Sparta Jazgarzew 04.09.2013; 17:00 1:0
Wilga Garwolin vs. Drukarz Warszawa 04.09.2013; 17:00 2:2
Okęcie Warszawa vs. Ożarowianka Ożarów Mz 04.09.2013; 17:00 0:1
Victoria Sulejówek vs. Pogoń II Siedlce 04.09.2013; 20:00 0:2

5

Mecz Data Wynik
Sparta Jazgarzew vs. Józefovia Józefów 31.08.2013; 13:00 0:0
Drukarz Warszawa vs. Victoria Sulejówek 31.08.2013; 16:00 1:0
Mszczonowianka Mszczonów vs. Orzeł Wierzbica 31.08.2013; 16:00 5:1
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Wilga Garwolin 31.08.2013; 16:30 0:0
Oskar Przysucha vs. UKS Łady 31.08.2013; 17:00 0:0
PKS Radość (Warszawa) vs. Okęcie Warszawa 31.08.2013; 17:00 2:3
Pogoń II Siedlce vs. Energia Kozienice 01.09.2013; 11:00 3:2
Znicz II Pruszków vs. Szydłowianka Szydłowiec 01.09.2013; 11:00 1:3

4

Mecz Data Wynik
Okęcie Warszawa vs. Oskar Przysucha 24.08.2013; 11:00 1:0
Józefovia Józefów vs. Pogoń II Siedlce 24.08.2013; 13:00 0:1
Mazowsze Grójec vs. Znicz II Pruszków 24.08.2013; 17:00 0:0
Szydłowianka Szydłowiec vs. Mszczonowianka Mszczonów 24.08.2013; 17:00 2:2
Orzeł Wierzbica vs. Sparta Jazgarzew 24.08.2013; 17:00 3:1
Energia Kozienice vs. Drukarz Warszawa 24.08.2013; 17:00 3:1
Victoria Sulejówek vs. Ożarowianka Ożarów Mz 24.08.2013; 17:00 0:1
Wilga Garwolin vs. PKS Radość (Warszawa) 25.08.2013; 17:00 6:2

3

Mecz Data Wynik
UKS Łady vs. Mazowsze Grójec 17.08.2013; 15:00 0:3
Mszczonowianka Mszczonów vs. Znicz II Pruszków 17.08.2013; 16:00 3:1
Oskar Przysucha vs. Wilga Garwolin 17.08.2013; 17:00 1:1
Sparta Jazgarzew vs. Szydłowianka Szydłowiec 17.08.2013; 17:00 1:2
Pogoń II Siedlce vs. Orzeł Wierzbica 18.08.2013; 11:00 4:3
Drukarz Warszawa vs. Józefovia Józefów 23.11.2013; 16:00 2:0
PKS Radość (Warszawa) vs. Victoria Sulejówek 23.11.2013; 17:00 0:0
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Energia Kozienice 23.11.2013; 17:00 3:2

2

Mecz Data Wynik
Szydłowianka Szydłowiec vs. Pogoń II Siedlce 14.08.2013; 00:00 1:2
Orzeł Wierzbica vs. Drukarz Warszawa 14.08.2013; 17:00 1:1
Mazowsze Grójec vs. Mszczonowianka Mszczonów 14.08.2013; 17:30 2:1
Józefovia Józefów vs. Ożarowianka Ożarów Mz 14.08.2013; 17:30 1:1
Energia Kozienice vs. PKS Radość (Warszawa) 14.08.2013; 17:30 5:1
Okęcie Warszawa vs. UKS Łady 14.08.2013; 17:30 2:2
Znicz II Pruszków vs. Sparta Jazgarzew 14.08.2013; 18:00 1:0
Victoria Sulejówek vs. Oskar Przysucha 14.08.2013; 19:00 3:1

1

Mecz Data Wynik
Ożarowianka Ożarów Mz vs. Orzeł Wierzbica 09.08.2013; 18:00 0:0
Okęcie Warszawa vs. Mazowsze Grójec 10.08.2013; 11:00 1:2
UKS Łady vs. Wilga Garwolin 10.08.2013; 11:00 3:0
PKS Radość (Warszawa) vs. Józefovia Józefów 10.08.2013; 11:00 0:2
Oskar Przysucha vs. Energia Kozienice 10.08.2013; 17:00 5:0
Sparta Jazgarzew vs. Mszczonowianka Mszczonów 10.08.2013; 17:00 1:4
Pogoń II Siedlce vs. Znicz II Pruszków 11.08.2013; 11:00 5:3
Drukarz Warszawa vs. Szydłowianka Szydłowiec 06.11.2013; 16:00 0:0
Filtrowanie
Piłkarz rundy jesiennej 2013/2014
  • Zawodnik
    Paweł Wieczorek
    37 głosów (25,87%)
Piłkarz rundy wiosennej 2013/2014
Kto zostanie mistrzem świata w piłce nożnej 2014?
Algieria
Anglia
Argentyna
Australia
Belgia
Bośnia i Hercegowina
Brazylia
Chile
Chorwacja
Ekwador
Francja
Ghana
Grecja
Hiszpania
Holandia
Honduras
Iran
Japonia
Kamerun
Kolumbia
Korea Płd.
Kostaryka
Meksyk
Niemcy
Nigeria
Portugalia
Rosja
Szwajcaria
Urugwaj
USA
Włochy
WKS
  • Gość; 1 rok temu

    http://urokimilosne-opinie.blogspot.com

  • Gość; 3 lata temu

    Kamil Czarnecki zdecydowanie

  • Gość; 3 lata temu

    Kamil Czarnecki albo Paweł Kobylarczyk mam dylemat :)

  • Gość; 3 lata temu

    Dokladnie i tak jest lepiej niz w poprzednim sezonie jak nrazie

  • Gość; 3 lata temu

    Trzeba po walczyć w następnym sezonie :)

  • Gość; 3 lata temu

    wzmocnic obrone trzeba

  • Gość; 3 lata temu

    lipa

  • Gość; 3 lata temu

    potrzeba zmian mimow szystko

  • Gość; 3 lata temu

    i po awansie :/

  • Gość; 3 lata temu

    Piate miejsce calkiem niexe jak na runde jesienna

(Archiwum)
Poz. Użytkownik Pkt
1 szydlowianka 100
2 Felipe 65
3 szlp 20
4 fanmks1946 10
5 domin 0