Fatalny start

To nie był udany powrót do meczy ligowych. Piłkarze MKS Szydłowianki Szydłowiec odnieśli sromotną porażkę z Pogonią II Siedlce. Przegrali aż…6:0 (1:0).

Po tej przegranej i meczach innych drużyn IV ligi mazowieckiej (południe) Szydłowianka spadła na 7 pozycję w tabeli z 30 punktami na koncie.

Pierwsza połowa meczu w Siedlcach nie zapowiadała tak wysokiej przegranej. Niebiescy stracili gola dopiero w ok. 20 minucie, sami zaś stworzyli kilka groźnych sytuacji.

W drugiej połowie to już zdecydowanie gospodarze przejęli inicjatywę. Paweł Wieczorek piłkę z siatki musiał wyciągać aż pięć razy. Wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny Pogoń , z której kilku na co dzień gra w II lidze nie dała szans Szydłowiance.

Gole:

Pogoń: Kaszubowski 20, Buga 55, Krawczyk 68, Kitliński 75, Majczyna 85, Dziubiński 87

Szydłowianka: Wieczorek, Suwara, Jakubczyk, Biela, M.Kobylarczyk, Wiatrak, Drożdżał (62 Łaciak), Zagórski (62 Ł.Janik), Szyszka (73 P. Kobylarczyk), Czarnota, Turczyk.

Pogoń:  Budzikur, Grochowski (80 Krawczyk), Urbański, Paczkowski, Krawczyk, Guzek, Dziubiński (85 Nieścieruk), Buga, Tomalski (46 Kitliński), Kaszubowski ( 80 Majczyna).

Kartki żółte: Czarnota, Wiatrak, Turczyk, Urbański

Sędzia: Ł. Gudyn (Warszawa)

Napisane przez: szydlowianka dnia 17.03.2014; 23:30