Słaby mecz

Szydłowianka przegrała na własnym boisku ze Spartą Jazgarzew 1:2 (1:1). Po raz kolejny trzy punkty uciekły niebieskim.

Mimo dość niemrawych pierwszych kilkunastu minut, to gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie. Zdobywcą gola był Paweł Kobylarczyk. Chwilę przed gwizdkiem na przerwę wyrównać zdążył Emil Wrażeń.

Ten sam zawodnik zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu, jak się później okazało ostatnią i na miano trzech punktów dla Sparty. W 56 minucie kolejny raz pokonał Pawła Wieczorka. Mimo przewagi jednego zawodnika przez kwadrans niebiescy nie zdołali zdobyć swojej drugiej, wyrównującej bramki, by choć podzielić się punktami z gośćmi.