Lider lepszy

Szydłowianka Szydłowiec przegrała kolejny mecz w tej rundzie. Tym razem niebiescy ulegli liderom tabeli Mszczonowiance Mszczonów 3:2 (0:0).

Na długo przed spotkaniem było wiadomo, że to nie będzie łatwa przeprawa. Mimo wszystko niebiescy pokazali ogromną determinację, szczególnie w pierwszej połowie, stwarzając kilka groźnych sytuacji.   W drugiej połowie spotkania gospodarze narzucili rytm gry i w odstępstwie kilku minut zdobyli dwie bramki, co  mogło dawać błędne przypuszczenie, że „już po meczu”. Piłkarze Szydłowianki zdołali jednak szybko odpowiedzieć strzałami Łukasza Janika oraz Norberta Drożdżała. Mimo dobrej końcówki to piłkarze Mszczonowianki dziesięć minut przed zakończeniem meczu zdobyli trzeciego gola i „dowieźli” jednobramkową przewagę do końca, zgarniając tym samym komplet punktów.

Aktualnie MKS z 30 punktami zajmuje 8 miejsce w tabeli IV ligi mazowieckiej (południe). Kolejna przeprawa niebieskich odbędzie się 5 kwietnia. Na stadionie przy ul. Targowej w Szydłowcu podejmą oni drużynę Znicza II Pruszków, zajmującą aktualnie 14 pozycję. Miejmy nadzieję, że tym razem piłkarze nie zawiodą i zdobędą komplet punktów.